oceń Ocena:
*****

|

|

rozmiar czcionki

2011-06-08

Menstruacja

1. tydzień ciąży rozpoczyna dzień, w którym wystąpiła ostatnia miesiączką w oparciu, o który zostanie wyliczona orientacyjna data porodu, o ile w tym miesiącu dojdzie do zapłodnienia.

Galeria

Właśnie zaczęła się miesiączka-mam nadzieję, że wkrótce będę mógł zamieszkać w Twojej macicy. A może nie sam? Zawsze może zdarzyć się tak, że do owulacji „przystąpią” dwie komórki jajowe i wtedy będę mieszkał razem z rodzeństwem. Nazywa się to ciążą bliźniaczą dwujajową. Ewentualnie możemy tak bardzo się podzielić, że z jednej komórki powstaną dwie odrębne ciąże. Wtedy będzie nas bardzo trudno rozpoznać, bo będziemy bliźniętami jednojajowymi.
Wiem mamo, że razem z tatą  myślicie o tym, żebym w końcu się zjawił i za ok. 14 dni może tak się stanie. Proszę odstaw już teraz używki takie jak alkohol i papierosy. Pamiętaj też o witaminach i zdrowej diecie. Nie denerwuj się, że coś może się nie udać, to tylko szkodzi  relacjom między Tobą i tatą. Najlepiej obserwuj się, a jeśli nie jesteś pewna kiedy może wystąpić owulacja kup w aptece testy, które określą, czy już się zaczęła.

Oceń artykuł:

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.

 • Honeysuckle Touchdown! That's a really cool way of ptunitg it!

  30-08-2011 14:25:25

  zgłoś naruszenie
 • lccpgl wDGnOy <a href="http://nyamlrzysrar.com/">nyamlrzysrar</a>

  31-08-2011 18:11:43

  zgłoś naruszenie
 • awkffsjvi mzrLsh <a href="http://exqrwrkwvgmo.com/">exqrwrkwvgmo</a>

  03-09-2011 13:20:08

  zgłoś naruszenie
 • yvonta Fajne ;)

  14-03-2012 23:01:08

  zgłoś naruszenie

Poczytaj również

Zapraszamy do rejestracji w portalu.

Dzięki rejestracji:

Załóż konto

Posiadasz już konto? Zaloguj się!