oceń Ocena:
*****

|

|

rozmiar czcionki

2013-05-29

Słoneczny Brzeg oczami dziecka

Dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo oraz możliwość wypoczynku. Dla malucha – dobra zabawa i możliwość beztroskiej, niczym niezakłóconej zabawy. Czy można te oczekiwania pogodzić?

Galeria

Czy istnieje miejsce idealne na wakacje z dzieckiem , w którym i maluch, i jego rodzice będą mogli miło spędzić czas? Takich zakątków idealnych na rodzinne wakacje jest wiele. Znalazło się tu miejsce dla jednego z najważniejszych kurortów na Bałkanach – bułgarskiego Słonecznego Brzegu. Co ten ważny ośrodek turystyczny oferuje najmłodszym gościom?

 

Słoneczna oferta dla najmłodszych
Słoneczny Brzeg daje maluchom przede wszystkim możliwość beztroskiej zabawy na świeżym powietrzu. Piękne, czyste i bezpieczne plaże gwarantują możliwość komfortowego wypoczynku nad wodą całej rodzinie. Nie brak tu również atrakcji tylko i wyłącznie dla małych letników. Są to dmuchane zjeżdżalnie, huśtawki i inne atrakcje, pozwalające maluchom rozładować zapas energii. Na najmłodszych czekają tu również kucyki oraz wycieczkowe statki, które małych podróżników zabierają na „tajemniczą i bezludną” wyspę. Taka wycieczka zmienia się dla maluchów w wyjątkową przygodę, którą długo wspominają jeszcze przez długi czas.

 

W magicznym świecie parków wodnych
Słoneczny Brzeg znany jest również ze swych pięknych parków wodnych. Na terenie kurortu czekają dwa takie obiekty, trzeci znajduje się natomiast w pobliskim miasteczku Nesebyr. Ten ostatni należy do największych i najbardziej nowoczesnych aquaparków w całej Bułgarii. Wszędzie czekają baseny, zjeżdżalnie i inne atrakcje związane z zabawą w wodzie, dzięki czemu są to parki idealne dla całej rodziny.

 

Hotelowe atrakcje
O potrzeby rodzin przybywających do Słonecznego Brzegu z dziećmi zadbano również w hotelach. Czekają w nich specjalne kąciki zabaw oraz czynne przez całą dobę kluby dziecięce. W takich hotelowych przedszkolach rodzice mogą zostawić swą pociechę w dobrym towarzystwie i mieć pewność, że będzie nad nią czuwać doświadczona opiekunka. Rodzice mogą w tym czasie korzystać z atrakcji dla dorosłych, mogą również odkrywać uroki nocnego życia w Słonecznym Brzegu. Czekają na nich liczne kluby i dyskoteki, z których wcale nie muszą rezygnować z powodu małego towarzysza podróży.

 

Kulinaria dla najmłodszych
Na wizytę małych turystów bardzo dobrze przygotowały się również działające na terenie kurortu lokale gastronomiczne. W wielu z nich można znaleźć menu dla dorosłych oraz dla dzieci. Co je różni? Przede wszystkim wielkość porcji oraz sposób sporządzania potraw. W efekcie maluchy mogą się delektować swymi ulubionymi potrawami, a dorośli rozkoszować specjałami kuchni bułgarskiej.

 

Dla tych, którzy marzą o beztroskim wypoczynku i jednocześnie chcą zapewnić swemu dziecku wspaniałe wakacje, Słoneczny Brzeg jest jednym z najlepszych rozwiązań. Tu bez obaw można przyjechać na wakacje z dzieckiem, gdyż na terenie kurortu o potrzeby najmłodszych turystów zadbano wyjątkowo starannie.

Oceń artykuł:

Jeśli chcesz dodać komentarz musisz się zalogować.


Poczytaj również

Zapraszamy do rejestracji w portalu.

Dzięki rejestracji:

Załóż konto

Posiadasz już konto? Zaloguj się!