Sortuj według:

moja córa ma 2 latka. chciałabym zakupić dla niej tzw. ciastolinę. obawiam się jednak że to jeszcze trochę za wcześnie, że może będzie ją chciała zjeść - ogólnie to lubi jeszcze wszystko pchać do buźki :). jak to było u was? czy wasze dzieci lubią takie zabawy?

dnia 24/2/11 Odpowiedz Skomentuj

mój synek za 3 miesiace skończy 2 lata i nie bawił się jeszcze żadną z tych rzeczy. Oj działoby się !!! chyba jeszcze troche z tym poczekam.Ale uwielbia rysowac kolorowymi kredkami:))

dnia 24/2/11 Odpowiedz Skomentuj

moja córeczka ma 2,5 roku i już od wakacji bawi się plasteliną oraz ciastoplasto. cały czas jestem przy niej i tłumaczę jej że nie wolno wkładać do buzi tak na wszelki wypadek. jednak nie zauważyłam żeby moja córeczka chciała to spróbować. poza tym od lipca używamy farbek do malowania rączkami i też malutka nigdy nie próbowała wsadzać do buzi. myślę jednak że to wszystko zależy od dziecka i od matki cały czas musi być blisko

dnia 24/2/11 Odpowiedz Skomentuj

Moje córki bawią się razem ciastoliną i plasteliną.Starsza ma 5 lat młodsza prawie dwa.Uwielbiają tak się bawić ale muszę ich pilnować żeby niczego nie zbroiły.

dnia 2/3/11 Odpowiedz Skomentuj

dokładnie chyba każda zabawa powinna być pod nadzorem osób dorosłych i wówczas nie ma żadnego zagrożenia

dnia 8/3/11 Odpowiedz Skomentuj

Ostatnio tu pisałam że mój synek nie bawi się jeszcze plasteliną :) teraz ma 2,5 roku, i teraz robimy różne zwierzątka, ludziki i mamy naprawdę bardzo dużo frajdy z tej zabawy. Oczywiście cały czas pod opieką mamy;) bo głodomorek z niego ogromny;) i tak jak betikul obawiam się że jak nie będę patrzyła to wmuci i plastelinę. Bardzo fajne jest lepienie na kartce papieru, rozcierając plastelinę, mieszając kolory.

dnia 17/11/11 Odpowiedz Skomentuj

Moja córa dostała zestaw na mikołaja miała wtedy prawie 3 latka i była zachwycona to jest taki zestaw "szpitala dla zwierząt" gdzie są foremki i można robić różna zwierzaki nie przyszło jej do głowy żeby to jeść (na szczęście ;))

dnia 16/7/12 Odpowiedz Skomentuj

Aj ciastolina ja mojej kupiłam jak miała 4 lata,bo jak na 2 letnie dziecko jednak się obawiałam,że będzie jadła:)Frajda tak zgadzam się ,dziecko ma ale za to mamusia potem na kolanach  podłogę myje aby ciastolinkę usunąć:)

dnia 30/7/13 Odpowiedz Skomentuj
«»

Zapraszamy do rejestracji w portalu.

Dzięki rejestracji:

Załóż konto

Posiadasz już konto? Zaloguj się!