Raporty

Pobierz nasz cykl raportów na temat ciąży!
Tylko teraz całkowicie za darmo!
+ 100 pkt. za rejestrację w portalu do wykorzystania na nagrody z katalogu nagród

Jeżeli jesteś w ciąży lub planujesz ciążę w najbliższym czasie, cykl raportów przygotowany przez zespół redakcyjny Linkbaby.pl jest dla Ciebie! Nasze raporty zawierają niezbędne informację, które są potrzebne każdej młodej mamie przed i po porodzie! Dla ułatwienia podzieliliśmy przygotowany materiał, na trzy raporty o mniejszej objętości:
  1. "Przed ciążą i porodem"
  2. "Przygotowanie do porodu"
  3. "Co po porodzie?"
  4. "Szczepienia ochronne"
  5. "Rozwój dziecka. Rok I."
  6. "Rozwój dziecka. Rok II."
Raporty przygotowane i opracowane zostały przez specjalistów na zlecenie Linkbaby.pl
O serwisie Linkbaby.pl
Linkbaby.pl to nowoczesne narzędzie komunikacji dla młodych ludzi oczekujących na dziecko oraz rodziców dzieci w wieku do lat trzech . Serwis posiada kilka tysięcy aktywnych kont użytkowników tworzących społeczność. Są to bardzo aktywni użytkownicy wymieniający się doświadczeniami, doradzający sobie wzajemnie, piszący blogi oraz rozmawiający na tematy bezpośrednio związane z wychowywaniem i pielęgnacją maluszków od narodzin do trzeciego roku życia. Serwis wygrał konkurs innowacyjnych projektów i jest wspierany przez fundusze dla Rozwoju Innowacyjnej Gospodarki, w ramach Działania 8.1. Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.
Nasze raporty
Tylko teraz możesz ściągnąć całkowicie za darmo wybrany przez siebie raport i przeczytać go spokojnie na swoim komputerze lub jeśli wolisz wydrukować i przeczytać wersję papierową. Możesz go również polecić swojej koleżance lub znajomej jeżeli uważasz, że ten temat może ją zainteresować. Każda z części raportu zawiera najważniejsze informacje z danej tematyki.
   

Zapraszamy do rejestracji w portalu.

Dzięki rejestracji:

Załóż konto

Posiadasz już konto? Zaloguj się!